Saim Ustanın Damarları Hakkındaki Konuşmalar Polis Dursun

Hüseyin BAŞOĞLAN

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Hüseyin BAŞOĞLAN
Meslek
Yazılım-Tasarım
İkametgah
Muğla
Yetiştirdiğim Irk
Dolapçı
Diğer Irklarım
Dönek
YAHOO
[email protected]
Ankara gezisi sırasında rahmetli Saim Ustanın damarlarının ne olduğu, varmı yokmu diye tartışmalara neden olan bu neslin şu anda halen daha var olup olmadığı hakkındaki, Saim ustayı tanıyan ilk ağızlardan dinlenen ve kayda alınan videolardan birisini sizlerle paylaşıyorum. Videolar çok büyük boyutta olduğu için parçalara bölünerek yayınlanmıştır. Sırasıyla aşağıdan izleyebilirsiniz.
Videoları kesintisiz izlemek için play tuşuna bastıktan sonra durdurup dolmasını bekleyiniz. İzlemede sorun yaşayanlar buradan yazarlarsa yardımcı olmaya çalışırız.

Ankara Saim ustanın Meşhurları, Polis Dursun'un Konuşması Video 1, Bölüm 1
[dailymotion]x7jffg[/dailymotion]​

Hüseyin BAŞOĞLAN

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Hüseyin BAŞOĞLAN
Meslek
Yazılım-Tasarım
İkametgah
Muğla
Yetiştirdiğim Irk
Dolapçı
Diğer Irklarım
Dönek
YAHOO
[email protected]
Re: Saim Ustanın Damarları Hakkındaki Konuşmalar.

Ankara Saim ustanın Meşhurları, Polis Dursun'un Konuşması Video 1, Bölüm 2
[dailymotion]x7jfwe[/dailymotion]

Hüseyin BAŞOĞLAN

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Hüseyin BAŞOĞLAN
Meslek
Yazılım-Tasarım
İkametgah
Muğla
Yetiştirdiğim Irk
Dolapçı
Diğer Irklarım
Dönek
YAHOO
[email protected]

Ankara Saim ustanın Meşhurları, Polis Dursun'un Konuşması Video 1, Bölüm 3
[dailymotion]x7jgk3[/dailymotion]

Hüseyin BAŞOĞLAN

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Hüseyin BAŞOĞLAN
Meslek
Yazılım-Tasarım
İkametgah
Muğla
Yetiştirdiğim Irk
Dolapçı
Diğer Irklarım
Dönek
YAHOO
[email protected]

Ankara Saim ustanın Meşhurları, Polis Dursun'un Konuşması Video 1, Bölüm 4
[dailymotion]x7jh4y[/dailymotion]

Hüseyin BAŞOĞLAN

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Hüseyin BAŞOĞLAN
Meslek
Yazılım-Tasarım
İkametgah
Muğla
Yetiştirdiğim Irk
Dolapçı
Diğer Irklarım
Dönek
YAHOO
[email protected]

Saim Ustanın damarları hakkındaki Polis Dursun ile yapılmış roportajdaki ilk kasetin 4'e bölünmüş halindeki videoları yukarıdadır. Aşağıdakiler ise ikinci kasetin ikiye bölünmüş halidir.
Not: Videoları izlemede sorun yaşıyorsanız lütfen bize bildirin. Yardımcı olmaya çalışırız.
iyi Seyirler.

Ankara Saim ustanın Meşhurları, Polis Dursun'un Konuşması Video 2, Bölüm 1
[dailymotion]x7ki54[/dailymotion]

Hüseyin BAŞOĞLAN

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Hüseyin BAŞOĞLAN
Meslek
Yazılım-Tasarım
İkametgah
Muğla
Yetiştirdiğim Irk
Dolapçı
Diğer Irklarım
Dönek
YAHOO
[email protected]

Ankara Saim ustanın Meşhurları, Polis Dursun'un Konuşması Video 2, Bölüm 2
[dailymotion]x7kish[/dailymotion]

hakancamurcu

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
hakan çamurcu
Meslek
memur
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı

play tuşu gözükmüyor.videoları seyredemiyorum yardımcı olurmusunuz

Hüseyin BAŞOĞLAN

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Hüseyin BAŞOĞLAN
Meslek
Yazılım-Tasarım
İkametgah
Muğla
Yetiştirdiğim Irk
Dolapçı
Diğer Irklarım
Dönek
YAHOO
[email protected]

hakancamurcu' Alıntı:
videoları seyredemiyorum yardımcı olurmusunuz

Merhabalar. Tam olarak detaylı bilgi verirmisiniz acaba nasıl izleyemiyorsunuz.

titano

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
hasan sönmez
Meslek
serbest
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı

dursun beyin bahsettiğine göre tahminim urfalı velo dayıdan çıkma bu kuşlar bildiğim kadarıyla onun arapları meşhur,
ve dursun beyin söylediği gibi onlardada paçalarda beyaz tüyler var , bizzat gördüm ......

A

Anonymous

s.a arkadaşlar bahsi gecen araplar beyaz gözlü arka tırnağında beyaz olan ayrıca pacalarıda beyez
karın altını acdığınızda kıcından göğsüne kadar beyazdır beyazlık ancak siyah tüyleri acınca görünür

SAYGILAR

katarsis

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
serhan özdemir
Meslek
iç mimar
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı

1981 senesinde 60 takla 500 metre giden, yorgancı jedo seyretti...mahmut uçurdu....millet seyretti... soNranan yavruya kususun dediler ...yavruya kustuktan sonrada uçurdu mahmut sonra atmaca kaptı dedi...( MADE İN POLİS DURSUN VİDEO 4) 60 TAKLAYA 500 METRE...

F 16 MOTORU MU TAKTIN BE MUBAREK....DEMENİZİ BEKLİYORUM FEKATTTTTTTTTTTTTTTT
BU SEFEER ADRES KATARSİS DEĞİL POLİS DURSUN......:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

EVET POLİS DURSUN BEYDEN ÖZEL RÖPORTAJ VİDEOSU BEKLİYORUM 60 TAKLAYA 500 METRE GİDEN KUŞUN HİKAYESİNİ...

adıyamanhasan

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
hasan çelik
Meslek
buğday alım satımı
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı

selam arkadas lar gecen urfaya gıttım orda sewgılı alaadın abı var kırathane işletır bahsı gecen kusları gordum orda var sol bas tırnagı beyz ama ben öyle güzel orjınal renk ayak bu güne kadar görmedim maşallah alaadin abımız kırathane işletir tabı oyununu görmedim çünkü onun yanına gittiğimizde gece saat 1 di

saygılar

A

Anonymous

s.a ne derece safdır bilinmez ama videoda ismi gecen abilerden bir tanesi bana hediye vermişdi bir dişi arap kıcının altından tüyleri acınca karın altından göğsüne kadar beyaz arka tırnak beyaz ve pacalar yer yer beyaz takkalı beyaz gözlü bir arap.kuşu veren abinin ismini veremiyorum kendisinden onay almadan söylemem yanlış olur

SAYGILAR

Hüseyin BAŞOĞLAN

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Hüseyin BAŞOĞLAN
Meslek
Yazılım-Tasarım
İkametgah
Muğla
Yetiştirdiğim Irk
Dolapçı
Diğer Irklarım
Dönek
YAHOO
[email protected]

tunc_54' Alıntı:
s.a ne derece safdır bilinmez ama videoda ismi gecen abilerden bir tanesi bana hediye vermişdi bir dişi arap kıcının altından tüyleri acınca karın altından göğsüne kadar beyaz arka tırnak beyaz ve pacalar yer yer beyaz takkalı beyaz gözlü bir arap.kuşu veren abinin ismini veremiyorum kendisinden onay almadan söylemem yanlış olur

SAYGILAR
İsim vermememiz daha doğru olur Tunç bey. Sanırım yarın eklenecek olan videolar içinde daha detaylı olarak bu beyazlıkları göreceğiz. Bizzat kümeste çekildi videolar. Bu beyazlıkların nasıl, ne şekilde oluştukları hakkında bilgiler yarın eklenecek videolar arasında mavcuttur.
Saygılarımla.
Hüseyin BAŞOĞLAN

A

Anonymous

kuşun bendeki resimlerini göndermek isterim ama göndermeyi bir türlü beceremedi olmazsa yarınki videodan sonra resimleri sitede teşir etmek isterim.

Tüm gercek kuşculara selamm olsunn

SAYGILAR

Ömer ÖZKURT

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Ömer ÖZKURT
Meslek
Kamu Personeli
İkametgah
Diyarbakır
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Yok

katarsis' Alıntı:
1981 senesinde 60 takla 500 metre giden, yorgancı jedo seyretti...mahmut uçurdu....millet seyretti... soNranan yavruya kususun dediler ...yavruya kustuktan sonrada uçurdu mahmut sonra atmaca kaptı dedi...( MADE İN POLİS DURSUN VİDEO 4) 60 TAKLAYA 500 METRE...

BU SEFEER ADRES KATARSİS DEĞİL POLİS DURSUN......:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

EVET POLİS DURSUN BEYDEN ÖZEL RÖPORTAJ VİDEOSU BEKLİYORUM 60 TAKLAYA 500 METRE GİDEN KUŞUN HİKAYESİNİ...

dursun abimiz der ki "ben kimlerin izlediğini video da söyledim ankara da 81 yılında izlettim kanıtladım.
şimdi kimseye birşey kanıtlamak zorunda değilim.
www.kuscupolisdursun.com sitesine gir oradan bana iletişim sayfasından mesajıbı yaz cevaplayayım.interneti kullanamadığım için buradan yazamıyorum.
istersen gel hediye edeyim bir tane uçurabileceğin düzgün yerin varsa 5 kuruş istemem uçurursan hakkıyla dediğim oyunu yapmazsa sana emeğinin karşılığı olarak 5-10 milyar neyse vermeye hazırım ama oynarsa dediğim gibi sen bana ne veriyorsun.Hodri meydan!
Benim rant yapmakpiyasa yapmak gibi bir amacım yok olamaz.
zamanında izleyenlerden bilgi alabilirsin."

Tahir Kemal Bozoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Tahir Kemal BOZOGLU
Meslek
~ Turist ~
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı

katarsis' Alıntı:

OOO artis Katarsis,bakiyorumda sesin cikmaya baslamis ne o hayirdir gine reklamciliginmi tuttu ?

Eger o ihtiyar sana dediyse o lafi mutlaka ucurmus görmüstür ve o kusta harbiden gider ama sen daha adam olupta cevap dahi yazamadin söylediklerimize fakat baskasinin laflariyla piyasa yapmaya calisiyorsun.Senin yapacagin tek sey sana cekilen reste cevap vermen,kalkipta basakasini elestirmen degil.

Senin ne oldugunu,karakter yapini ve kisiligini burda az cok herkez tahmin edebiliyor eger medeni cesaretin varsa kalkipta sana sorulan sorulara cevap verir hodri meydan dersin yoksa kalkipta baska konulara yorup yapma ortaligida bulandirma lütfen.

Sen kimsinde Dursun amcadan özel röpörtaj beklersin,kendine gel...

Elinde varsa kendin ucurda millet seyretsin yoksa yalan bari söyleme.Sana bu sitede herkez rest cekiyor sen halen daha baskasinin kuslarina mana buluyorsun.

Ben olsam senin yerinde,bu bana cekilen resti yemez kusumu ucururdum.Ne zaman olursa olsun hic farketmez ALLAH in izni ile biz buralardayiz insaallah...

Kendine cok cok iyi bak,sayin katarsis....

mirocu

Kayıtlı Kullanıcı

selam değerli dostlarım ..ben konun öncesini bilmeden atılmak istemedim ama katarsis nick li üyenin çok itici söylemleri olduğunu tüm iletilerini inceleyerek ve üzülerek gördüm..tüm konularda aslında aynı tavır ve avam bir eda ile yazmış bu arkadaşım..tabii keşke böyle olmasa idi,keşke bu güzel ortamda insanlara (meyve veren ağaçlara)taş atmadan dursaydı..
ne diyelim insanlar ektiğini biçer..inşallah bu arkadaşımız da hatadan döner..saygılar..

mirocu

Kayıtlı Kullanıcı

selam değerli dostlarım ..ben konun öncesini bilmeden atılmak istemedim ama katarsis nick li üyenin çok itici söylemleri olduğunu tüm iletilerini inceleyerek ve üzülerek gördüm..tüm konularda aslında aynı tavır ve avam bir eda ile yazmış bu arkadaşım..tabii keşke böyle olmasa idi,keşke bu güzel ortamda insanlara (meyve veren ağaçlara)taş atmadan dursaydı..
ne diyelim insanlar ektiğini biçer..inşallah bu arkadaşımız da hatadan döner..saygılar..

mirocu

Kayıtlı Kullanıcı