Kayıp Kula ?

kralsiz

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
mustafa circir
Meslek
Mütahit
İkametgah
Konya
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
arkadaşlar kagıthane ortabayır civarinda akşam karanlıgına kalıp uçan dişi kula'mı kaybettim vicdanlı arkadaşların emektar bir besleyiciye iade edicegine gönülden inanıyorum.. 2 gün önce 2 yavrusu cıktı onlara üzülüyorum :(

bilenler görenler 0536 851 63 46 telden ulaşabilirler veya mesaj atabilirler gelir alırım.

semihcankat

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
semih cankat
Meslek
serbest
İkametgah
Ankara
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Yok
kralsiz' Alıntı:
arkadaşlar kagıthane ortabayır civarinda akşam karanlıgına kalıp uçan dişi kula'mı kaybettim vicdanlı arkadaşların emektar bir besleyiciye iade edicegine gönülden inanıyorum.. 2 gün önce 2 yavrusu cıktı onlara üzülüyorum :(

bilenler görenler 0536 851 63 46 telden ulaşabilirler veya mesaj atabilirler gelir alırım.

Öncelikle yavrusu yeni çıkan bir kuşun dişi yada erkeği ilk hatfa kesinlikle uçurulmamalı çünkü güvercin kursağında yeni doğmuş olan yavrusu için süt üretir ve ilk 10 gün bu sütü yavrusuna kusar kuş uçurulursa fazla enerji tüketeceği için süt az miktarda olur.
inşallah bulursun kuşuda yavruları kurtulur eğerki bulamazsan başka kuşların altına koy inşallah bakarlar

İsmail34

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
İsmail Bahar
Meslek
-
İkametgah
İstanbul-I (Avrupa)
Yetiştirdiğim Irk
Diğer
Diğer Irklarım
Bursa
yavruları başka kuşlara yatır.

kralsiz

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
mustafa circir
Meslek
Mütahit
İkametgah
Konya
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
zaten aslında kendi yavruları degil bu kaçan kuşu ile eşinden devamlı 2 3 kuşak hep sakat yavru cıktı yıne ucurdugumda ciflesmisler yumurtladı 2tane aldım baska damızlıgın yumurtasını çektim altına yavrular 3üncü gününe girdi cıkali kula akşam karanlıgı çökmek üzereyken martı ürküttü uçmaya başladıklarında yanında miskimde vardi dişi o geldi kula kayboldu etrafıma sordum lakin kimsede yok..!

kralsiz

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
mustafa circir
Meslek
Mütahit
İkametgah
Konya
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
burada kagıthane ortabayır semtinde oturanlar varmı böyle kuş yakalayan veya kümesine inen varsa lütfen haber verirmisiniz..