istanbul kagıthane

• Konbuyu başlatan Anonymous
  • Başlangıç tarihi
A

Anonymous

istanbul kagıthane ortabayır çevresinde 1tane çakmaklı aynakuyruk yakalanmıştır kuşta belirli izler bırakılmıs sahıbı özelliklerini belirttigi takdirde iade edilir.. (kuşta manyak oyunlu lakin onun sahibinin emegini harcayamayız)

BaDDuA

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Emre TEMÜRCÜ
Meslek
Reklam
İkametgah
İstanbul-I (Avrupa)
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Ortabayır da ikamet ediyorum, çevremde bu özelliklerde kuş kaçıran olduğunu duymadım ... Bu davranışından dolayı tebrik ederim Mustafa arkadaşım ...

BaDDuA

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Emre TEMÜRCÜ
Meslek
Reklam
İkametgah
İstanbul-I (Avrupa)
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Mayıs sokaktayım .. siz ?

A

Anonymous

isim olarak mayıs sokak hatırlıyorumda yer olarak çıkaramadım kim marketin o taraflardamısın meydana yakınsın sen galiba ben gökçe marketin 1 alt sokagındayım :)

BaDDuA

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Emre TEMÜRCÜ
Meslek
Reklam
İkametgah
İstanbul-I (Avrupa)
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
köşe bilardonun oralardasın sen ... Sırık ahmetin kahveye yakınsın sanırım ... Ben tam olarak şöyle söyliyim, dia marketin sokağından gültepe endüstri mesleğe giderken yolu sollu takip ettiğinde mayıs sokak başlıyor oradayım işte ...

A

Anonymous

BaDDuA' Alıntı:
köşe bilardonun oralardasın sen ... Sırık ahmetin kahveye yakınsın sanırım ... Ben tam olarak şöyle söyliyim, dia marketin sokağından gültepe endüstri mesleğe giderken yolu sollu takip ettiğinde mayıs sokak başlıyor oradayım işte ...
tmm tmm hatırladım sımdı ya zaten isim oalrak çıkardımda yer olarak cıkaramadım bu askerlik varya adamın beynini sıfırlıyor hiçbirşey hatırlamaz oldum iyice :D

lone.wolf

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Engin Öztürk
Meslek
Kamu Görevlisi
İkametgah
İstanbul-II (Anadolu)
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Yok