Duyuruyu Kapat
Sevgili ziyaretçilerimiz sitemize üye olmadan konulara yanıt verebilir veya konu açabilirsiniz.

Hangi Türler Kaç Günde Kümese Alışır

'Güvercin Yetiştiriciliğinin Gelişimi' forumunda 71kahraman tarafından 18 Temmuz 2009 tarihinde açılan konu

1. meryeldan1@hotmail.com

[email protected] Kayıtlı Kullanıcı

2
    0
    0
    Ad Soyad:
    Ömer Yeldan
    Meslek:
    öğrenci
    İkametgah:
    Bursa
    Yetiştirdiğim Irk:
    Taklacı
    Diğer Irklarım:
    Yok
    Ben 2 eş alıcam hangi türleri alıyım 50 tl param var hem düzgün ucucak hemde uzun sürede ucucak tür varmıdır

2. Veysel lesyev

Veysel lesyev Kayıtlı Kullanıcı

1
    0
    1
    Ad Soyad:
    Veysel veysel
    Meslek:
    Elektirik
    İkametgah:
    Ağrı
    Yetiştirdiğim Irk:
    Taklacı
    Diğer Irklarım:
    Hepsi
    Selamun aleykum 1 cift beyaz mardinim var terasa koydum 4 gun oldu iş yogunluk sebebiyle kuslari aksam cikarip yemleyebiliyorum alışırlarmı.??
    --- Mesaj güncellendi ---
    Selamun aleykum 1 cift beyaz mardinim var terasa koydum 4 gun oldu iş yogunluk sebebiyle kuslari aksam cikarip yemleyebiliyorum alışırlarmı.??

3. Hasip

Hasip Site Yetkilisi Site Genel Yöneticisi

437
    23
    36
    Ad Soyad:
    Hasip Tosun
    Meslek:
    Bilgisayar
    İkametgah:
    Afyon
    Yetiştirdiğim Irk:
    Adana
    Diğer Irklarım:
    Hünkari

Henüz çok erken sakın salmayın kuşları. Güvercinleri en az 15 gün kafeste yemleyin sonrasında kapısını açarak kümesini kapısının önünde, daha sonraysa kümesin önünde yemleyin uçurmak için en az ama en az 45 gün beklemelisiniz.

4. erdogan bornova

erdogan bornova Misafir

0
    0
    0
    Selam ustalar ben yaklasık 1 aydır bi yavru boz getirdim uçurdum taklaya soktum hava Da forluyodu baş kaldırmaya başladı ama bu gün kaybettim acaba geri gelirmi yoksa birinemı kondu yakaladılar cevap acil teşekkür ederim saygılar

5. ECZFATİH

ECZFATİH Kayıtlı Kullanıcı

4
    2
    1
    Ad Soyad:
    faih aydın
    Meslek:
    eczacı
    İkametgah:
    Bursa
    Yetiştirdiğim Irk:
    Taklacı
    Diğer Irklarım:
    mardin kelebek fındık hünkari
    sayın ERDOĞAN BEY MALUM ÜLKEMİZ DE AVERE DENİLEREK YAKALANAN BİNLERCE KUŞ VAR OLMAMASI GEREKEN BİR ŞEY AMA BUNU YAPIYORLAR BU EMEK HIRSIZLIĞIDIR ... BÜYÜK BİR İHTİMALLE KUŞUNUZ YAKALANMIŞTIR VE KANATLARI BANTLANIP 1 HAFTA VEYA 10 GÜN BACADA TUTULURSA GERİ GELME İHTİMALİ YÜZDE 10 A KADAR DÜŞEBİLİR ŞİMDİDEN GEÇMİŞ OLSUN

Bu Sayfayı Paylaş