Hangi Türler Kaç Günde Kümese Alışır

[email protected]

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Ömer Yeldan
Meslek
öğrenci
İkametgah
Bursa
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Yok
Ben 2 eş alıcam hangi türleri alıyım 50 tl param var hem düzgün ucucak hemde uzun sürede ucucak tür varmıdır

Veysel lesyev

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Veysel veysel
Meslek
Elektirik
İkametgah
Ağrı
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Hepsi
Selamun aleykum 1 cift beyaz mardinim var terasa koydum 4 gun oldu iş yogunluk sebebiyle kuslari aksam cikarip yemleyebiliyorum alışırlarmı.??
--- Mesaj güncellendi ---
Selamun aleykum 1 cift beyaz mardinim var terasa koydum 4 gun oldu iş yogunluk sebebiyle kuslari aksam cikarip yemleyebiliyorum alışırlarmı.??

Hasip

Yönetici
Site Genel Yöneticisi
Ad Soyad
Hasip Tosun
Meslek
Bilgisayar
İkametgah
Afyon
Yetiştirdiğim Irk
Adana
Diğer Irklarım
Hünkari
--- Mesaj güncellendi ---

Henüz çok erken sakın salmayın kuşları. Güvercinleri en az 15 gün kafeste yemleyin sonrasında kapısını açarak kümesini kapısının önünde, daha sonraysa kümesin önünde yemleyin uçurmak için en az ama en az 45 gün beklemelisiniz.

E

erdogan bornova

Selam ustalar ben yaklasık 1 aydır bi yavru boz getirdim uçurdum taklaya soktum hava Da forluyodu baş kaldırmaya başladı ama bu gün kaybettim acaba geri gelirmi yoksa birinemı kondu yakaladılar cevap acil teşekkür ederim saygılar

ECZFATİH

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
faih aydın
Meslek
eczacı
İkametgah
Bursa
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
mardin kelebek fındık hünkari
sayın ERDOĞAN BEY MALUM ÜLKEMİZ DE AVERE DENİLEREK YAKALANAN BİNLERCE KUŞ VAR OLMAMASI GEREKEN BİR ŞEY AMA BUNU YAPIYORLAR BU EMEK HIRSIZLIĞIDIR ... BÜYÜK BİR İHTİMALLE KUŞUNUZ YAKALANMIŞTIR VE KANATLARI BANTLANIP 1 HAFTA VEYA 10 GÜN BACADA TUTULURSA GERİ GELME İHTİMALİ YÜZDE 10 A KADAR DÜŞEBİLİR ŞİMDİDEN GEÇMİŞ OLSUN

B

Berkan özdemir

Benim 2 tane mavi güvercinin var alalı 1 gün oldu 1 dişi bir erkek kaç günde çift olur bide biz yerde kümeste besliyoruz güvercinleri günde 2 3 defa çıkartıyoruz güvercinleri aç çıkartıyoruz kaç günde alışırlar

Hasip

Yönetici
Site Genel Yöneticisi
Ad Soyad
Hasip Tosun
Meslek
Bilgisayar
İkametgah
Afyon
Yetiştirdiğim Irk
Adana
Diğer Irklarım
Hünkari
Benim 2 tane mavi güvercinin var alalı 1 gün oldu 1 dişi bir erkek kaç günde çift olur bide biz yerde kümeste besliyoruz güvercinleri günde 2 3 defa çıkartıyoruz güvercinleri aç çıkartıyoruz kaç günde alışırlar
2-3 gün içersinde çift olacaklardir. İlk yumurtalarını yaptıklarında uçurabilirsiniz güvercinlerinizi.

C

CoPLu-KuSCluKK

ben kuşları tenha bı yerde beslıyorum gürültü patırdı olmayan bı yerde ılk aldıgım 2 cıftı sadece 1 gun bantladım ertesı gun dayanamadım cozdum kuşlar uctular bı ara kayboldular gerı geldıler dığer getırdıklerıme bant bıle vurmadan dırek kumese attım gıdebılıcegı rahatsız olacagı bı yer olmadıgından hemen yere ındıler bence tamamen rahatlık huzur mutluluk:)