BURSALI KUŞÇULAR TOPLANIYOR!!!

fatih00

Kayıtlı Kullanıcı
SerdarBRS' Alıntı:
alpaslan, ben organizasyon duzenleticem o konuyla ilgili, fakat bu organizasyonda Sitenin Kurucu Adminlerinden Gokhan OK kardesiminde olmasini istiyorum, Kamera ile Foto.Mak. ile Hem Resim Cekinir, Hemde Dernegi Daha iyi Tanitmis Oluruz, Sende Mezat yaparsan Ayrica Olur, Senin Mezatin Heyecanli idi, diger arkadas ciktiginda pekte cok zevk almadim :) Ayrica Kirmizi Baskalara Kirmizi Cakal Dedigin Icin Kelebek Camiasi Olarak Sana Kucak Dolusu Saygilar Sunuyoruz :)
Serdar abi belki Alpaslan abimiz mardin beslediği için vede kelebekleri bilmediği için öyle bi karıştırma yapmıştır ama eminimki her kuşun cinsini biliyodur o gün orda herkesin önünde aklı karıştığı için öyle çıkmıştır ağzından.... :) :ckmk:

aaalp

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
menmet yüreklibatur
Meslek
memur
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
bylegend' Alıntı:
SerdarBRS' Alıntı:
alpaslan, ben organizasyon duzenleticem o konuyla ilgili, fakat bu organizasyonda Sitenin Kurucu Adminlerinden Gokhan OK kardesiminde olmasini istiyorum, Kamera ile Foto.Mak. ile Hem Resim Cekinir, Hemde Dernegi Daha iyi Tanitmis Oluruz, Sende Mezat yaparsan Ayrica Olur, Senin Mezatin Heyecanli idi, diger arkadas ciktiginda pekte cok zevk almadim :) Ayrica Kirmizi Baskalara Kirmizi Cakal Dedigin Icin Kelebek Camiasi Olarak Sana Kucak Dolusu Saygilar Sunuyoruz :)
Serdar abi belki Alpaslan abimiz mardin beslediği için vede kelebekleri bilmediği için öyle bi karıştırma yapmıştır ama eminimki her kuşun cinsini biliyodur o gün orda herkesin önünde aklı karıştığı için öyle çıkmıştır ağzından.... :) :ckmk:

siz dua edin ben miske demedım gecede yuzlerce kus gecıyor elımden o kadar olur ıdare edın artık

fatihiyibilir

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Fatih İYİBİLİR
Meslek
Tekstil
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
SerdarBRS' Alıntı:
Allaha sukur bulustuk, Hava Muhalefeti nedeni ile az kişiydik ama öz kişiydik, Ben Bylegend, Cerkes, babasülo, Blueeye, alpaslan vardi, saolsun alpaslan arkadasimiz bizi yine 10 numara agirladi, ha birde alpaslanin dobermani vardiki akillara zarar birsey cok tatli idi,
Bir dahaki sefere havalar daha iyi oldugu zaman daha cok katilimli bir bulusma yapariz insallah..

Bu arada Cumartesi Aksami Bizleri Dernekte COk iyi agirlayan ve Ornek Misafirperverlik Sergileyen Sayin Dernek Baskani Ruşen Bey, Sayin Ikinci Baskan Fatih bey ve Sayin iyi dostumuz Alpaslan bey' e Kuscular.org Ailesi Olarak Tesekkur Eder, Bundan Sonra Turkiyenin En cok Ziyaret Edilen Sitesi Olarak, Buradan Bizlerde Bursa Güvercin Yetiştiricileri Dernegi'ne Destek Olmak Adina Duyurular ve Dernek Hakkinda Tanitici Detayli Fotograflarla Yardimci Olacagiz.

Kuscular.Org
Şahsım ve derneğim adına bizleri ziyaret ettiğiniz için asıl biz teşekkür ederiz.Gönül isterdiki mezat telaşı olmasaydı dahada ilgilenebilseydik.Sizleri ve kusçular org.ailesini derneğimize herzaman bekleriz.TEŞEKKÜRLER!

baba sülü

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
SÜLEYMAN DİL
Meslek
turizm
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
alpaslan kardeşime ve aziz amcaya buradan bende teşekkür etmek isterim misafirperverliklerinden gerçekten memnun kaldık. böyle güzel organizasyonları inşallah tekrar ve daha fazla katılımla yapalım.benim için böylesine arkadaşlar ve dostluklar kazanmak mutluluk vericiydi.

gemlik16avci88

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
İbrahim
Meslek
ögrenci
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
ustam boyle bir işe girdiğiniz için tesekurler. bu bulusma gerceklestimi.?Bende gemlikliyim eger olrsa gelmek isterim.
saygılar.

ruko

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
яυкσ αунαη®
Meslek
TekstiLci
Yetiştirdiğim Irk
Saya
AOL
[email protected]
sa arkadaşlar bnde sizi butun damsızlıkcı arkadaşlar toplanarak yaptıgınmız mekana sizleride davet edıyorum herkezi beklıyorum saygıLar Kelebekci Ayhan