BURSALI KUŞÇULAR TOPLANIYOR!!!

aaalp

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
menmet yüreklibatur
Meslek
memur
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
SerdarBRS' Alıntı:
mertcanbrs' Alıntı:
kabul ederseniz bende aranıza girmek istiyorum kabul ederseniz tabi arkadaslar By Ayhan
Tabiiki basimizin uzerinde yeriniz var buyrun gelin, site sakinleri olarak bursali arkadaslarin birbiriyle tanisma ve dayanisma ortamini saglamak icin yapilan bir etkinlik,

Bu arada bu etkinlige destek veren Sevgili dostumuz alpaslan beye Kuscular.org yonetimi olarak Tesekkur ederiz.
herturlu etkınlıgınızde elımızden gelen her yardımı yaparız yetrkı bı haber ucur serdar arkadaşım :tamam:

fatih00

Kayıtlı Kullanıcı
Abilerim 25:01:2009 tarihli pazar günü Serdar abimin romatizmaları hava yağmurlu olucak diyor o yüzden sabah kalktığınızda hava yağmurlu olursa buluşma iptal olacakatıe ve başka bi tarihte tekrar buluşulacaktır...

SerdarBRS

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Serdar Mustafaoğlu
Meslek
Ozel Sektör
Yetiştirdiğim Irk
Saya
Hava durumu oyle gosteriyor, benim tavsiyem garajdaki dernekte bulusmak cumartesi aksami, sicak, temiz ferah, ve duzgun bir ortam, seviyesi cok ust duzeyde, ama yinede siz bilirsiniz ben işimizi şansa bırakmak ıstemıyorum.

fatih00

Kayıtlı Kullanıcı
SerdarBRS' Alıntı:
Hava durumu oyle gosteriyor, benim tavsiyem garajdaki dernekte bulusmak cumartesi aksami, sicak, temiz ferah, ve duzgun bir ortam, seviyesi cok ust duzeyde, ama yinede siz bilirsiniz ben işimizi şansa bırakmak ıstemıyorum.
Abi dediğin olabilir ama şimdi siteye giremeyen herkes pazar günü gidipte boşuna beklerlerse nolcak...

fatih00

Kayıtlı Kullanıcı
Bu arada Pazar günü buluşmaya gelecek kişiler bizleri bulamazsa tel no:05439044564 bu numaradan bize ulaşabilirler....

fatihiyibilir

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Fatih İYİBİLİR
Meslek
Tekstil
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
GÜZEL BİR AKTİVİTE OLUR.PAZARDAN SONRA HERKESE DERNEĞİMİZDE ÇAY İKRAM EDEBİLİRİZ.....
BURSA GÜVERCİN YETİŞTİRİCİLERİ DERNEĞİ[isikli][/isikli]

fatih00

Kayıtlı Kullanıcı
fatihiyibilir' Alıntı:
GÜZEL BİR AKTİVİTE OLUR.PAZARDAN SONRA HERKESE DERNEĞİMİZDE ÇAY İKRAM EDEBİLİRİZ.....
Abi aslında Alpaslan abi saolsun bize çay ikram edecek olmazsa başka bi günde senin tezgaha gelir seninde o güzel çayından içeriz....

fatihiyibilir

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Fatih İYİBİLİR
Meslek
Tekstil
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
bylegend' Alıntı:
fatihiyibilir' Alıntı:
Abi aslında Alpaslan abi saolsun bize çay ikram edecek olmazsa başka bi günde senin tezgaha gelir seninde o güzel çayından içeriz....
eyvallah kerdeşim.Fakat bir düzeltme Dernek benim ve kimsenin Şahsi tezgahı olamaz olmamalı.Dernekler sosyala açık cemiyet yeri.Cümle biraz düşük olmuş onu düzeltmek istedim nacizane.Yoksa seninde o anlamda dememiş olduğundan eminim.......B.G.Y.D

fatih00

Kayıtlı Kullanıcı
fatihiyibilir' Alıntı:
bylegend' Alıntı:
fatihiyibilir' Alıntı:
eyvallah kerdeşim.Fakat bir düzeltme Dernek benim ve kimsenin Şahsi tezgahı olamaz olmamalı.Dernekler sosyala açık cemiyet yeri.Cümle biraz düşük olmuş onu düzeltmek istedim nacizane.Yoksa seninde o anlamda dememiş olduğundan eminim.......B.G.Y.D
Ewet abi öyle olduğunu ve yanlışlıkla yazdığımı biliyorum o yüzden kusura bakmayın bu arada yarın herkesi bekliyorum saat 09:30'da kuş pazarında Alpaslan abinin tazgahta buluşacağız sakın umutmayın lütfen bizi bulamayanlar olursa numaramı kaydetsin ve beni arasın...05439044564

Ömer ÖZKURT

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Ömer ÖZKURT
Meslek
Kamu Personeli
İkametgah
Diyarbakır
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Yok
sayın bursalı kuşcular ne oldu buluşabildiniz mi?
Yağmur yağdı mı?
Bu güzel ortamın resimlerini sabırsızlıkla bekliyoruz.

SerdarBRS

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Serdar Mustafaoğlu
Meslek
Ozel Sektör
Yetiştirdiğim Irk
Saya
Allaha sukur bulustuk, Hava Muhalefeti nedeni ile az kişiydik ama öz kişiydik, Ben Bylegend, Cerkes, babasülo, Blueeye, alpaslan vardi, saolsun alpaslan arkadasimiz bizi yine 10 numara agirladi, ha birde alpaslanin dobermani vardiki akillara zarar birsey cok tatli idi,
Bir dahaki sefere havalar daha iyi oldugu zaman daha cok katilimli bir bulusma yapariz insallah..

Bu arada Cumartesi Aksami Bizleri Dernekte COk iyi agirlayan ve Ornek Misafirperverlik Sergileyen Sayin Dernek Baskani Ruşen Bey, Sayin Ikinci Baskan Fatih bey ve Sayin iyi dostumuz Alpaslan bey' e Kuscular.org Ailesi Olarak Tesekkur Eder, Bundan Sonra Turkiyenin En cok Ziyaret Edilen Sitesi Olarak, Buradan Bizlerde Bursa Güvercin Yetiştiricileri Dernegi'ne Destek Olmak Adina Duyurular ve Dernek Hakkinda Tanitici Detayli Fotograflarla Yardimci Olacagiz.

Kuscular.Org

fatih00

Kayıtlı Kullanıcı
Ömer ÖZKURT' Alıntı:
sayın bursalı kuşcular ne oldu buluşabildiniz mi?
Yağmur yağdı mı?
Bu güzel ortamın resimlerini sabırsızlıkla bekliyoruz.
Abi tam detaylı fotoğraf çekemedik şimdilik Aziz amca ve Alpaslan abimin kuşlarını çektik en kısa zamanda sizlerle paylaşacağım... :) :kalp:

fatih00

Kayıtlı Kullanıcı
Abilerim arkadaşlarım bugünkü buluşmamızda azda olsa bir kaç resim çektik resimdekiler bizler olmasakta bi kaç resmi paylaşmak istedim....

Alpaslan abinin kafeslerde getirdiği ve kuş pazarında satılığa çıkardığı taklacıları...

Ekli dosyalar

aaalp

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
menmet yüreklibatur
Meslek
memur
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
SerdarBRS' Alıntı:
Allaha sukur bulustuk, Hava Muhalefeti nedeni ile az kişiydik ama öz kişiydik, Ben Bylegend, Cerkes, babasülo, Blueeye, alpaslan vardi, saolsun alpaslan arkadasimiz bizi yine 10 numara agirladi, ha birde alpaslanin dobermani vardiki akillara zarar birsey cok tatli idi,
Bir dahaki sefere havalar daha iyi oldugu zaman daha cok katilimli bir bulusma yapariz insallah..

Bu arada Cumartesi Aksami Bizleri Dernekte COk iyi agirlayan ve Ornek Misafirperverlik Sergileyen Sayin Dernek Baskani Ruşen Bey, Sayin Ikinci Baskan Fatih bey ve Sayin iyi dostumuz Alpaslan bey' e Kuscular.org Ailesi Olarak Tesekkur Eder, Bundan Sonra Turkiyenin En cok Ziyaret Edilen Sitesi Olarak, Buradan Bizlerde Bursa Güvercin Yetiştiricileri Dernegi'ne Destek Olmak Adina Duyurular ve Dernek Hakkinda Tanitici Detayli Fotograflarla Yardimci Olacagiz.

Kuscular.Org
evet serdar ya dogru söledin havanın azizligine ugaradık ama olsun gene de iyi bir pazar günüydü saatler nasıl gecti anlamadık
ayrıca cumartesi gunu eksık bile kaldık senı daha ıyı agarlamak ısterdım ama bılıyorsun mezatta bendeydı
aslın da ne yapalım bııyormusun gene karar senın
bır cumartesı mezattan once toplanalım hava kotude olsa farketmes hem dernekte oturur sohbet edrız hem de rahat rahat cayımızı ıcerız hemde bursada yasayıpta dernegı gormemıs olanlar bısım vasıtamızla gorurler

blueye

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Tezcan
Meslek
Kalite kontrol
Yetiştirdiğim Irk
Saya
çok güzel bi buluşma oldu inşallah daha çok katılım olur bundan sonra ki buluşmalarda. Alpaslan abimizede teşekkür ederim çok iyi ağırladı sağolsun bizleri.

gökhan @k

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Gökhan AK
Meslek
Serbest Meslek
Yetiştirdiğim Irk
Makaracı
Arkadaşlar güzel bir organizasyondu bu ancak malesef katılmadım,ancak bunun bir sefere mahsus olmadığını biliyoruz,önümüzdeki günlerde yine böyle toplanmalar yaparız işallah.

fatih00

Kayıtlı Kullanıcı
gökhan @k' Alıntı:
Arkadaşlar güzel bir organizasyondu bu ancak malesef katılmadım,ancak bunun bir sefere mahsus olmadığını biliyoruz,önümüzdeki günlerde yine böyle toplanmalar yaparız işallah.
Abi tabiki sizler oldukça daha çok buluşma gerçekleşecektir ve inşallah sende aramızda olacaksın şimdilik ilk buluşmamızda az kişide olsak güzel ve keyifli bi gündü inşallah bundan sonra sitedeki tüm bursalı kuşçular aramızda olur....:)

gökhan @k

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Gökhan AK
Meslek
Serbest Meslek
Yetiştirdiğim Irk
Makaracı
Evet fatih kardeşim,bu aralar işlerimin en yoğun olduğu dönemlerden biri,şubat ayından sonra rahatlıyorum,işallah o zamanlar sık sık bulaşabilme fırsatımız olur.

SerdarBRS

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Serdar Mustafaoğlu
Meslek
Ozel Sektör
Yetiştirdiğim Irk
Saya
alpaslan, ben organizasyon duzenleticem o konuyla ilgili, fakat bu organizasyonda Sitenin Kurucu Adminlerinden Gokhan AK kardesiminde olmasini istiyorum, Kamera ile Foto.Mak. ile Hem Resim Cekinir, Hemde Dernegi Daha iyi Tanitmis Oluruz, Sende Mezat yaparsan Ayrica Olur, Senin Mezatin Heyecanli idi, diger arkadas ciktiginda pekte cok zevk almadim :) Ayrica Kirmizi Baskalara Kirmizi Cakal Dedigin Icin Kelebek Camiasi Olarak Sana Kucak Dolusu Saygilar Sunuyoruz :)