Güvercinler.Org 

Güvercinler hakkında en kapsamlı bilgilere ulaşabileceğiniz forum sayfalarımıza hoşgeldiniz.

SİTEMİZE ÜYE OLMADAN FORUMLARDA MESAJ YAZABİLİR VE KONULARA YANIT VEREBİLİRSİNİZ.
Kelebek (Saya) ırkı güvercinler, kelebek güvercinleri hakkında aradıklarınız ve kelebek güvercin resimlerine buradan ulaşabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
by: kemal

Görüntü041.jpg
mavibaş
Görüntü084.jpg
Kullanıcı avatarı
by: Müezzin
Kemal kardeşim sağlıklı yavrular alman dileği ile!
Kullanıcı avatarı
by: kuscu522
maşallah kemal abim yavruların cok guzel allah nazardan saklasın 2.resimdeki sol taraftakı yavruya bayıldım..
Kullanıcı avatarı
by: hayal_gemisi
kemal abi küçükler ayaklanmış maşallah :)
Kullanıcı avatarı
by: dostkeno
kolay gelsin allah nice güzel yavrular nasip etsin çok güzeller inşallah allah bizede nasip eder böyle yavru almak için uğraşıp duruyorum daha beceremedim:)
Kullanıcı avatarı
Zamanla inşallah kümeste kuşlar uygun ortamı yakaladıkları zaman sağlık problemide yoksa eğer çok çabuk çoğalırlar..Allah sizlere daha iyilerini nasip etsin..
Kullanıcı avatarı
by: SerdarBRS
Sevgili dostum Kemal,
Kuslarin masallahi var cok guzel gorunuyorlar, burdan gordugum kadarıyla kostum olarak cok guzeller, acaba lekeleri varmı yoksa duble ( Lekesiz ) Kafakuyruklarmı?
Kullanıcı avatarı
Teşekkür ederim Serdar;yavrulardan bir tanesi tamemen lekesiz bir tanesinde ise sol kanadında hafif bir şekilde saz var..anne babası bir ağız kafakuyruk bir ağız çapar atıyorlar..sadece kostüm değil soyunda oyun vardır..Ah birde arkatepe olsalar :heyo:
Kullanıcı avatarı
by: SerdarBRS
kemal yazdı:Teşekkür ederim Serdar;yavrulardan bir tanesi tamemen lekesiz bir tanesinde ise sol kanadında hafif bir şekilde saz var..anne babası bir ağız kafakuyruk bir ağız çapar atıyorlar..sadece kostüm değil soyunda oyun vardır..Ah birde arkatepe olsalar :heyo:

Hmm, Arkatepemi yok ya Su guzelliklere oyle bir kusur yakismazdi :) Hersey sadeligiyle guzel, Kelebek Olsun Sade Olsun, Bide Oyunu oLsun..
Cokmu Sey istedim :)
hediye ?

Yanlış anlamayın ancak bu şekilde geçmişte birçok […]

Canım kardeşim aşağı yukarı sana bir aydan beri ya[…]

Arkadaşlar 1 çift mardin aldım. erkek olan sağlam […]

Tarihi ve Doğal Güzellikleri İle Sapanca Sapanca[…]